גיא קארו סיגל דיקור סיני

שירותים

דיקור סיני בתל אביב

גיא קארו-סיגל מטפל ברפואה סינית הינו מומחה לטיפולי דיקור סיני בתל אביב, עם שנים רבות של ניסיון וידע נרחב. גיא משלב דיקור סיני בתל אביב עם השלמת טיפולים בעזרת צמחי מרפא וטיפולים נוספים בתחום הרפואה הסינית והרפואה המשלימה.

דיקור סיני תל אביב והסביבה

דיקור סיני מבוסס על הרעיון שלגוף יש את היכולת לטפל בעצמו: כל מחלה מבטאת חוסר איזון הקיים בגוף, וניתן ללמד את הגוף כיצד לתקן את חוסר האיזון הזה. הלימוד המתבצע דרך הגוף, לא דרך האינטלקט, באותו האופן שבו אדם לומד מלאכה או מיומנות חדשה כגון רכיבה על אופניים.

בתהליך טיפול דיקור סיני בתל אביב, אנו משתמשים במחטים עדינות בעזרתן אנחנו משפיעים על נקודות שונות על פני הגוף הנותנות לגוף גירוי לריפוי. ההשפעה של דיקור הסיני על כאב היא מיידית, כבר בזמן השימוש במחטים יש הקלה בכאב, כך שהמטופל (וגם המטפל) יודעים מיידית את התוצאות של הטיפול. התאמה של נקודות והמרדיינים בזמן דיקור סיני שונות למצב ספציפי נעשית באמצעות אבחנה מדוייקת הנערכת על ידי המטפל, על פי העקרונות של הרפואה הסינית (תיאוריית המרידיאנים ותיאוריות נוספות הקשורות בה), ויכולה להשתנות מטיפול לטיפול, על פי המצב.

כלל אחד שלרוב נשמר הוא שהדיקור איננו מקומי, לא דוקרים היכן שכואב, כך שלטיפול בכאב בגב למשל – לא נדקור את הגב, לטיפול בכאב בברך – לא נדקור את הברך!

דיקור סיני תל אביב

 

 

לפרטים ויצירת קשר

לחץ כאן
גיא קארו דיקור סיני בתל אביב

שאלות ונפוצות

איך מגיעים לקליניקה של גיא קארו סיגל?

גיא קארו סיגל מדקר סיני בתל אביב נמצא בכתובת: שד' שאול המלך 8, תל אביב

אילו בעיות ניתן לטפל בעזרת דיקור סיני?

בעיות אורתופדיות, כאבים מכל הסוגים, בעיות פוריות, בעיות עיכול, כאבי ראש, עיכול, בעיות נשימה ועור ובעיות כלליות כמו עייפות כרונית, מערכת חיסון חלשה, מחלת הנשיקה, כאבים בגב תחתון, כאבי ברכיים ועוד, ועוד…

מהי רפואה סינית?

רפואה סינית הינה שיטת טיפול סינית הוליסטית עתיקה, הנמצאת בשימוש מזה כ-4,000 שנה. הרפואה הסינית כוללת את הדיקור הסיני (אקופונקטורה), את השימוש בצמחי מרפא, טווינה, ועוד.

רפואה סינית מתרכזת בהשבת האיזון בין כל המערכות בגוף, בכל הרמות - גוף, נפש, ורוח, אשר אינן ניתנות להפרדה על פי תפיסתה של הרפואה הסינית. עוד על התיאוריה של הרפואה הסינית בחלק "מאמרים" של האתר.

האם הרפואה הסינית בטוחה?

כשהטיפול בדיקור וצמחי מרפא ניתן על ידי מטפל ברפואה סינית אשר סיים מסלול של 4 שנות לימוד בדיקור ובצמחי מרפא, הרפואה הסינית בטוחה מאוד, ובמיוחד כשמדובר במטפל שצבר שנים של ניסיון. כמעט ואין תופעות לוואי לטיפול בדיקור או בצמחים, ובמידה ויש, המטפל ידאג שהן יפתרו. הטיפול ברפואה הסינית מכוון לטפל בשורש הבעיה, ולא רק לטפל בסימפטומים.

ברפואה הסינית נדיר שמשתמשים בצמח בודד. פורמולות הצמחים כוללות לרוב בין 6 ל- 12 צמחים, ומותאמות באופן אישי למטופל, תוך הסתמכות על פורמולות הנמצאות בשימוש מזה מאות ואלפי שנים. בדרך כלל צמחי המרפא הסיניים בטוחים יותר לשימוש מתרופות מערביות, אפילו מאלו הנמכרות ללא מרשם רופא (כמו אקמול למשל). כאשר רוצים להשתמש בצמחים שעשויים לגרום לתופעות לוואי מאזנים אותם באמצעות צמחים שמנטרלים את המרכיבים הבעייתיים בהם.

מחטי הדיקור הינן סטריליות, חד פעמיות, דקות מאוד, ואינן גורמות לדימום. במקרים בודדים נראה טיפות דם יחידות.

למה ניתן לצפות אחרי טיפול ברפואה סינית?

רוב המטופלים מרגישים שיפור במצבם תוך כדי הטיפול או מיד לאחריו. מטופלים רבים מדווחים על הרגשה כללית טובה, שינה טובה בלילה ותחושת הירגעות. באופן כללי, אמורים להרגיש יותר טוב.

עם זאת במקרים מורכבים יותר ההטבה תגיע רק לאחר מספר טיפולים. במקרים מסוימים מטופלים מדווחים דווקא על החמרה זמנית, לאחר טיפול ברפואה סינית בכל הסוגים, במצב שחולפת תוך זמן קצר ולאחריה מגיעה הקלה משמעותית.

בכל מקרה של הרעה במצב יש ליצור קשר עם המטפל לשם ייעוץ.

דיקור סיני

עוד מאמרים בנושא

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותי גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור