גיא קארו סיגל מטפל בדיקור סיני

שירותים

דיקור סיני בתל אביב

גיא קארו סיגל – מטפל באמצעות צמחי מרפא / דיקור סיני בתל אביב גיא קארו סיגל הינו מומחה לטיפולי דיקור סיני בתל אביב, עם שנים רבות של ניסיון וידע נרחב.

גיא משלב דיקור סיני עם השלמת טיפולים בעזרת צמחי מרפא וטיפולים נוספים בתחום הרפואה הסינית והרפואה המשלימה.

דיקור סיני בתל אביב

דיקור סיני מבוסס על הרעיון שלגוף יש את היכולת לטפל בעצמו: כל מחלה מבטאת חוסר איזון הקיים בגוף, וניתן ללמד את הגוף כיצד לתקן את חוסר האיזון הזה. הלימוד המתבצע דרך הגוף, לא דרך האינטלקט, באותו האופן שבו אדם לומד מלאכה או מיומנות חדשה כגון רכיבה על אופניים.

בטיפול בדיקור סיני, אנו משתמשים במחטים עדינות בעזרתן אנחנו משפיעים על נקודות שונות על פני הגוף הנותנות לגוף גירוי לריפוי. ההשפעה של דיקור הסיני על כאב היא מיידית, כבר בזמן השימוש במחטים יש הקלה בכאב, כך שהמטופל (וגם המטפל) יודעים מיידית את התוצאות של הטיפול. התאמה של נקודות והמרדיינים בזמן דיקור סיני שונות למצב ספציפי נעשית באמצעות אבחנה מדוייקת הנערכת על ידי המטפל, על פי העקרונות של הרפואה הסינית (תיאוריית המרידיאנים ותיאוריות נוספות הקשורות בה), ויכולה להשתנות מטיפול לטיפול, על פי המצב.

כלל אחד שלרוב נשמר הוא שהדיקור איננו מקומי, לא דוקרים היכן שכואב, כך שלטיפול בכאב בגב למשל – לא נידקור את הגב, לטיפול בכאב בברך – לא נידקור את הברך!

לפרטים ויצירת קשר

לחץ כאן
גיא קארו מטפל ברפואה סינית וצמחי מרפא

שאלות ונפוצות

איך מגיעים לקליניקה של גיא קארו סיגל?

גיא קארו סיגל מדקר סיני בתל אביב נמצא בכתובת: שד' שאול המלך 8, תל אביב

אילו בעיות ניתן לטפל בעזרת דיקור סיני?

בעיות אורתופדיות, כאבים מכל הסוגים, בעיות פוריות, בעיות עיכול, כאבי ראש, עיכול, בעיות נשימה ועור ובעיות כלליות כמו עייפות כרונית, מערכת חיסון חלשה, מחלת הנשיקה, כאבים בגב תחתון, כאבי ברכיים ועוד, ועוד…

דיקור סיני

עוד מאמרים בנושא

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור