גיא קארו סיגל מטפל בדיקור סיני

דיקור סיני

דיקור סיני הינה שיטת טיפול המבוססת על החדרת מחטים דקות במיוחד למיקומים שונים בגוף. מטפל בדיקור סיני מסייע במגוון בעיות וכאבים, ולמעשה טיפול זה מהווה אוסף של שיטות השייכות לרפואה הסינית ומבוססות על התיאוריות של הרפואה הסינית.

הרפואה הסינית מבוססת על שלוש תיאוריות עיקריות: תיאוריית היין והיאנג וחמשת האלמנטים (בסינית: יין-יאנג וו שינג yin yang wu xing), תיאוריית האיברים (בסינית: זאנג פו zang fu), ותיאוריית הערוצים (מרדיאנים, בסינית: ג'ינג לו jing luo). דיקור הסיני מבוסס ברובו על התיאוריה השלישית – תיאוריית הערוצים. על פי תיאוריה זו, המבנה הפיזיולוגי של הגוף כולל רשת ענפה וסבוכה של "תעלות" או "ערוצים" בלתי נראים אשר מאגדים את כל הגוף ליחידה אחת, ומקשרים את האדם לסביבה. בערוצים אלו זורמת מהות אנרגטית המכונה צ'י (Qi). מטפל בדיקור סיני בעזרת במחטים (אקופונקטורה) וזיהוי נקודות ספציפיות על ערוצים אלו, ניתן להשפיע על הצ'י, ודרך כך להשפיע על כל תפקודי הגוף והנפש, אשר מהווים יחידה אחת ברפואה הסינית.

צמחי מרפא

טיפול בצמחי מרפא מתבצע תוך כדי התאמה אישית של מרשמים קלאסיים אשר נמצאים בשימוש של הרפואה הסינית מזה מאות או אלפי שנים.

ידע עתיק זה של שימוש בצמחי מרפא נותן מענה למגוון מצבים רפואיים, החל מהתקררות ועד למחלות פנימיות קשות וכרוניות, כחלק או בנפרד מטיפול בדיקור סיני.

גיא גארו סיגל מטפל בצמחי מרפא שנים ארוכות ובעל ניסיון עשיר.

צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני בהתאם לצורך האישי שלכם באמצעות הטופס שבתחתית העמוד.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור