גיא קארו סיגל דיקור סיני

מאמרים

דיקור סיני לפוריות

דיקור סיני לפוריות

בשנים האחרונות גברים ונשים פונים לרפואה האלטרנטיבית לצורך טיפולי פוריות. לטיפול באמצעות הדיקור הסיני יש הצלחה רבה והוא נעשה ללא כאבים וללא תופעות לוואי. המאמר יתמקד בדיקור סיני לפוריות וכל המשתמע מכך.

ממה נובעות בעיות פוריות?

פוריות היא היכולת להתרבות ולהביא ילדים לעולם. כאשר יש חוסר פוריות לגבר או לאישה הסיבות הן שונות ומגוונות. ייתכן וקיימות בעיות בשחלה, חוסר איזון הורמונלי, אנדומטריוזיס, חסימה כלשהיא, אי פריון בלתי מוסבר או מתח וחרדה. כאשר בני הזוג מנסים להתעבר באופן טבעי במשך שנה ולא מצליחים, הם פונים לטיפולי פוריות. טיפול פוריות הוא תהליך מתיש בו בדרך כלל מוזרקים הורמונים שאינם טבעיים. בניגוד לכך, דיקור סיני לכניסה להריון הוא טיפול חלופי טבעי המסייע לפוריות.

כיצד מסייע הדיקור הסיני לאישה?

דיקור סיני פוריות לאישה מגביר את זרם הדם לרחם, מפחית לחצים המשפיעים על האגן, מפיג מתח רגשי, משפר את איכות הביציות ורירית הרחם, מפיג כאבים ומעלה את תחושת הרוגע באמצעות הגברת האנדורפינים. בנוסף, הטיפול מסייע גם לבעיות מחזור המשפיעות על הפריון. דיקור פוריות מגיע לשורש הבעיה באמצעות המחטים הננעצות במרידיאנים המהווים נקודות דיקור סיני לפוריות ולבעיות נוספות כמו כאבי בטן ורגישות בקיבה, לחץ על הגב והצוואר ועוד. לאחר אבחון של המטופלת מתחילים בטיפול וניתן לראות תוצאות כבר לאחר שלושה חודשים. פריון האישה מושפע מהכליות הנמצאות בפלג הגוף התחתון ואחראיות על הרחם. הדיקור מחזק את הכליות ומחזיר את האיזון לגוף ואת הסיכוי להתעבר.

כיצד מסייע הדיקור הסיני לגבר?

חוסר פוריות יכול לנבוע גם מבעיות פוריות של הגבר. מחקרים גילו שהמקור ל- 50% מהבעיות הן בזרע של הגבר. כאשר אלו הן המסקנות, את טיפולי הפוריות עוברת האישה ולא הגבר כיוון שאין פתרון לכך עדיין ברפואה הרגילה. לפיכך, דיקור סיני לפוריות הגבר מסייע באופן טבעי וממוקד לטפל ישירות בגבר ולא באישה. בדרך כלל מתווספים לדיקור גם צמחי מרפא ושינויים בתזונה. הדיקור אצל הגבר משפר את האיכות, התנועה והכמות של הזרע ומסייע לבעיות הורמונליות ואין אונות.

דיקור סיני לפוריות – מהו הזמן הטוב ביותר?

שיש בעיות פריון – דיקור סיני מסייע בכל שלב! בין אם ממשיכים לנסות ולהתעבר באופן טבעי ובין אם נמצאים בתהליך של אבחון הקושי בו נבדקים הזרע והשחלות. גם אם מתחילים בתהליך של טיפולי פוריות קונבנציונאליים ועושים הפרייה חוץ גופית, ניתן לעבור דיקור סיני במקביל. ההפריה החיצונית והטיפול ההורמונלי גורמים לייצור ביציות אותן שואבים ובאמצעות תהליכי התערבות במעבדה מפרים אותם עם הזרע שנלקח מהגבר. אם אכן מתרחשת הפרייה מחדירים אותה לרחם האישה וכך היא למעשה מתעברת. ישנם מקרים בהם ההפריה המלאכותית מצליחה וישנם מקרים שלא. הטיפול של הדיקור הסיני בזמן טיפולי ההפריה יכול לסייע לתהליך ולהגביר את הסיכוי להיכנס להיריון.

עשוי לעניין אותך: דיקור סיני

עוד מאמרים בנושא

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותי גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור