אודות

גיא קארו סיגל - מטפל ברפואה סינית

מטפל ברפואה סינית - גיא קארו סיגל לצד מטופלתמטפל ברפואה סינית בקליניקות בתל אביב ועמק הירדן.

בשנים האחרונות אני מרצה בבית הספר לרפואה סינית של מכללת "רידמן", כמו כן, במשך מספר שנים שימשתי כמרצה ומנחה סטאז' במכללות שונות שהגיעו לערוך את ההתמחות שלהם במסגרת "שיר"מ", במרכז הרפואי אסף הרופא. 

בנוסף לעבודתי בקליניקות הפרטיות עבדתי בשיר"מ (שירותי רפואה משולבת) במרכז הרפואי אסף הרופא בצריפין בין השנים 2007 ל-2016. העבודה כללה טיפול בדיקור סיני במרפאה וכן עבודה ביחד עם רופאים מומחים, מהמובילים בתחומם בארץ.

במסגרת הגישה האינטרגרטיבית של בית החולים אסף הרופא, שימשתי כיועץ לתחום הטיפולים ברפואה המשלימה במרפאות החוץ של בית החולים, וביחד עם עמיתיי למרפאת שיר"מ טיפלתי ברפואה סינית במטופלים המופנים ממרפאות החוץ ומהמחלקות השונות של בית החולים, תוך קביעת סטנדרטים חדשים ברמת המקצועיות והשילוב של הרפואה המשלימה במערכת הרפואית הקונוונציונאלית בישראל. 
גיא קארו מומחה ברפואה סיית בהרצאה בפני קהל רחב


השכלה:


בוגר 4 שנות לימוד רפואה סינית במכללה למינהל- מדיסין. הוסמכתי בתור מטפל ברפואה סינית - דיקור סיני (Acupuncture), וכן כמטפל בצמחי מרפא סיניים (Chinese Herbology), כולל התמחות בת שנתיים בהנחיית מטפלים ברפואה סינית מהטובים בתחום.
 
התמחות בבית החולים האוניברסיטאי בהנגז'ו - סין (Zhejiang Provincial Hospital Of TCM). עבודה בצמוד לרופאים מומחים (M.D. ו- TCM) בתחומים שונים, בדגש על עבודה עם צמחי מרפא סיניים. השתלמתי ולמדתי כיצד באמצעות דיקור סיני מטפלים במגוון מחלות ותלונות, וכיצד משלבים טיפול מערבי מודרני עם טיפול מסורתי בצמחי מרפא סיניים.

לימודי טיפול במגע ב"תמורות" - התמחות בשיאצו, עיסוי תאילנדי, עבודה עם קבוצות אוכלוסיה מיוחדות כגון תינוקות, ילדים, ונשים בהריון.

גיא קארו סיגל בכנס מטפלים ברפואה סינית
חבר האגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי  (Dipl. C.M), ומכהן כחבר הוועד המנהל של האגודה. במסגרת תפקיד זה משמש כאחראי על מבחן ההסמכה הארצי למטפלים ברפואה סינית בישראל, וכן מכהן כגזבר האגודה.

לצפייה בתעודות לחצו לחצו כאן.

לפרטים נוספים צרו קשר